top of page

Obchodní podmínky

Provozovatelem e-shopu www.srdcemvkuchyni.com je Bc. Josef Linhart,
IČ: 06707483. 

Své dotazy týkající se objednávek směřujte na: 
tel: +420 725 511 760 (po–pá od 8:00 do 17:00)
info@srdcemvkuchyni.com 

Ceny
Všechny ceny zboží a služeb jsou uvedeny včetně DPH. Akční ceny platí do data uvedeného na webových stránkách nebo do vyprodání zásob. Nelze vzájemně kombinovat slevy dodatečně poskytované nad rámec slev uváděných u jednotlivých produktů v e-shopu, individuální zákaznické slevy a slevy poskytované na základě spolupráce našeho internetového obchodu s třetími stranami. 

Objednávání zboží
Dbejte na správnost vyplněných údajů, nezodpovídáme za údaje vyplněné do objednávkového formuláře. Jméno a příjmení, město, nebo obec bude zadáno přesně tak, jak vyplníte formulář. 
Po závazném potvrzení objednávky Vám okamžitě potvrdíme její příjem na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli. 
Po odeslání objednávkového formuláře nebude možné v objednávce přidávat nebo odebírat produkty. Odešlete tedy objednávku ve chvíli, kdy je kompletní, nebude ji totiž možné měnit ani spojovat s jinými objednávkami, atd. 

Dodací lhůty
Objednávku expedujeme do 3-5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. 

Způsob dodání zboží
Zboží dodáváme prostřednictvím České pošty.


Způsob platby
Veškeré objednávky lze uhradit prostřednictvím platebního systému PayU. 

Záruka 
Na zboží zakoupené v internetovém obchodě www.srdcemvkuchyni.com je poskytována standardní záruční doba 24 měsíců, která začíná běžet v okamžiku převzetí zboží. Záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití, nevztahuje se však na opotřebení zboží běžným užíváním. 

Reklamace 
Pokud je zakoupené zboží v rozporu s kupní smlouvou, skutečnost se oznamuje přes on-line reklamační formulář nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Oznámení reklamace musí obsahovat: číslo objednávky nebo faktury, popis závady a e-mailový nebo telefonický kontakt. 
U reklamace je potřebné přiložit fotografii dokumentující závadu. 
Po odeslání reklamačního formuláře bude zasláno vyjádření na e-mailovou adresu uvedenou ve formuláři. Podle něj bude reklamované zboží zadáno znovu do výroby a expedováno co nejdříve. 
Vyřízení reklamace proběhne bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se zúčastněné strany nedohodnou jinak. 

Důležité:
E-shop www.srdcemvkuchyni.com ručí zákazníkovi za:
• dodržení ceny, platné v okamžiku odeslání objednávky zákazníkem,
• dodání zboží v nepoškozeném stavu,
• dodání zboží takového druhu a v takovém množství, jak bylo uvedeno v objednávce,
• přiložení daňového dokladu, pokud si zákazník nepřál jinak.

E-shop www.srdcemvkuchyni.com nenese odpovědnost za:
• opožděné doručení zboží, zaviněné doručovatelem,
• opožděné doručení zboží z důvodu nesprávně udané adresy příjemce,
• poškození zaviněné doručovatelem - viditelně poškozené zboží (poškozený obal balíku apod.) nepřebírejte! Pokud takovouto zásilku převezmete, Vaše reklamace nebude akceptována,

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Provozovatel internetových stránek www.srdcemvkuchyni.com, prohlašuje, že veškeré osobní údaje považuje za přísně důvěrné a nakládá s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytuje tyto údaje třetí straně. 

Jaké údaje shromažďujeme?
Pro realizaci obchodní transakce potřebujeme znát jméno zákazníka (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonický a e-mailový kontakt. Dále pak evidujeme zákazníkovy obchodní transakce u nás. 

K čemu údaje slouží?
Veškeré informace na stránkách www.srdcemvkuchyni.com jsou dostupné bez zadávání osobních údajů - obchodní podmínky, ceny, popisy produktů, recenze atd. Výše uvedené osobní údaje potřebujeme znát teprve pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na zákazníkem určené místo. Získáváme je se souhlasem klienta při jeho registraci, a to trvalé nebo dočasné. 

Používání materiálů ze stránky
© 2018 www.srdcemvkuchyni.com

Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, jeho částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření textů, obrázků, fotografií či ukázek jakýmkoliv mechanickým nebo elektronickým způsobem, je zakázáno bez písemného povolení!

bottom of page